Blekinge


Magnus Nilsson

VD
Direktnr: 0457-756 04
Mobil: 0768-69 15 80
E-post: magnus.nilsson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Magnus Nilsson VD Direktnr: 0457-756 04 Mobil: 0768-69 15 80 E-post: magnus.nilsson@bestab.se

Håkan Carlsson

Kalkylator/Projektledare
Direktnr: 0457-756 03
Mobil: 0768-69 15 83
E-post: hakan.carlsson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Håkan Carlsson Kalkylator/Projektledare Direktnr: 0457-756 03 Mobil: 0768-69 15 83 E-post: hakan.carlsson@bestab.se


Andreas Ryberg

Behörig Ingenjör Inbrottslarm Data/Fiber
Direktnr: 0457-756 01
Mobil: 0768-69 15 81
E-post: andreas.ryberg@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Andreas Ryberg Behörig Ingenjör Inbrottslarm Direktnr: 0457-756 01 Mobil: 0768-69 15 81 E-post: andreas.ryberg@bestab.se

Jimmy Andersson

Arbetsledare
Mobil: 0768-69 15 87
E-post: jimmy.andersson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Jimmy Andersson Arbetsledare Mobil: 0768-69 15 87 E-post: jimmy.andersson@bestab.se


Pontus Åstrand

Behörig Ingenjör Brandlarm Brandteknik F-gas
Mobil: 0768-69 98 52
E-post: pontus.astrand@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Pontus Åstrand Behörig Ingenjör Brandlarm Mobil: 0768-69 98 52 E-post: pontus.astrand@bestab.se

Andreas Olsson

Arbetsledare
Mobil: 0768-69 15 82
E-post: andreas.olsson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Andreas Olsson Arbetsledare Mobil: 0768-69 15 82 E-post: andreas.olsson@bestab.se


Therese Nilsson

Administration
Mobil: 0733-62 29 23
E-post: therese.nilsson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Therese Nilsson Administration Mobil: 0733-62 29 23 E-post: therese.nilsson@bestab.se

Om mig

Lorem ipsum dolor sit amet, vix verear atomorum cu, te brute delectus sea, nibh feugiat ea vix. Has eu vivendo neglegentur. Adhuc simul consectetuer est et. Id eam tation oporteat. Ut sed diam illum lobortis. Nec an elit legere sadipscing. Mei id minim rationibus.


Magnus Antonsson

Larmteknik
Mobil: 0768-69 15 86
E-post: magnus.antonsson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Magnus Antonsson Larmteknik Mobil: 0768-69 15 86 E-post: magnus.antonsson@bestab.se


Olof Fagerström

Servicemontör EL
Mobil: 0768-69 15 84

Läs mer

Kontakta mig


Olof Fagerström Servicemontör EL Mobil: 0768-69 15 84

Henrik Johansson

Servicemontör EL
Mobil: 0768-69 15 89
E-post: henrik.johansson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Henrik Johansson Servicemontör EL Mobil: 0768-69 15 89 E-post: henrik.johansson@bestab.se


Jonatan Thernström

Larmteknik/Servicemontör EL
Mobil: 0768 - 69 98 53
E-post: jonatan.thernstrom@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Jonatan Thernström Larmteknik/Servicemontör EL Mobil: 0768 - 69 98 53 E-post: jonatan.thernstrom@bestab.se

Tobias Svensson

Servicemontör EL
Mobil: 0768-69 15 88

Läs mer

Kontakta mig


Tobias Svensson Servicemontör EL Mobil: 0768-69 15 88


Jimmy Stokki

Servicemontör EL
Mobil: 0768-69 98 54

Läs mer

Kontakta mig


Jimmy Stokki Servicemontör EL Mobil: 0768-69 98 54

Johan Stjernström

Elteknik/Larmteknik
Mobil: 0768-69 15 85

Läs mer

Kontakta mig


Johan Stjernström Elteknik/Larmteknik Mobil: 0768-69 15 85


Pontus Cederberg

Larmteknik/Servicemontör EL
Mobil: 0768-69 98 56
E-post: pontus.cederberg@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Pontus Cederberg Larmteknik/Servicemontör EL Mobil: 0768-69 98 56 E-post: pontus.cederberg@bestab.se

Viktor Roslund

Servicemontör EL
Mobil: 0768-69 98 55

Läs mer

Kontakta mig


Viktor Roslund Servicemontör EL Mobil: 0768-69 98 55


Elias Henriksson

Servicemontör EL
Mobil: 0768-69 98 57

Läs mer

Kontakta mig


Elias Henriksson Servicemontör EL Mobil: 0768-69 98 57

Oliver Radovan

Servicemontör EL
Mobil: 0768-69 98 59

Läs mer

Kontakta mig


Oliver Radovan Servicemontör EL Mobil: 0768-69 98 59


Sammy Carlsson

Servicemontör EL
Mobil: 0709-81 65 90

Läs mer

Kontakta mig


Sammy Carlsson Servicemontör EL Mobil: 0709-81 65 90

Anton Petersson

Servicemontör EL
Mobil: 0768-69 98 50

Läs mer

Kontakta mig


Anton Petersson Servicemontör EL Mobil: 0768-69 98 50


Johannes Karlsson

Larmteknik
Mobil: 0768-69 98 58
E-post: johannes.karlsson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Johannes Karlsson Larmteknik Mobil: 0768-69 98 58 E-post: johannes.karlsson@bestab.se

Johannes Kruse

Larmteknik
Mobil: 0768-98 23 50

Läs mer

Kontakta mig


Johannes Kruse Larmteknik Mobil: 0768-98 23 50


Support

Har Ni en fråga så kontakta oss gärna
Mobil: 0457-75 600

Läs mer

Kontakta mig


Support Har Ni en fråga så kontakta oss gärna Mobil: 0457-75 600

Om mig

Ni är välkomna ett ställa alla typer av frågor rörande vår verksamhet så som Brandsäkerhet, El, Säkerhetsteknik, Data och Fiber, E-Mobility. Vi ser fram mot att kunna hjälpa Er!