Kontakta oss - Skåne


Ola Svaneland

Försäljningsledare
Mobil: 0766-12 19 03
E-post: ola.svaneland@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Ola Svaneland Försäljningsledare Mobil: 0766-12 19 03 E-post: ola.svaneland@bestab.se

Johan Sjöberg

Produktionsledare
Mobil: 0766-12 19 01
E-post: johan.sjoberg@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Johan Sjöberg Produktionsledare Mobil: 0766-12 19 01 E-post: johan.sjoberg@bestab.se


Charlie Karlsson

Projektledare Brand & Utrymningslarm
Mobil: 0766-12 19 02
E-post: charlie.karlsson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Charlie Karlsson Projektledare Mobil: 0766-12 19 02 E-post: charlie.karlsson@bestab.se

Jonathan Persson

Projektledare Säkerhet, Service & Underhåll
Mobil: 0766-12 19 04
E-post: jonathan.persson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Jonathan Persson Projektledare Mobil: 0766-12 19 04 E-post: jonathan.persson@bestab.se


Patrik Nordell

Arbetsledande Tekniker
Mobil: 0766-12 19 09
E-post: patrik.nordell@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Patrik Nordell Arbetsledande Tekniker Mobil: 0766-12 19 09 E-post: patrik.nordell@bestab.se

Max Vivesson

Larmteknik
Mobil: 0766-12 19 06

Läs mer

Kontakta mig


Max Vivesson Larmteknik Mobil: 0766-12 19 06


Alexander Martinsson

Larmteknik
Mobil: 0766-12 19 05

Läs mer

Kontakta mig


Alexander Martinsson Larmteknik Mobil: 0766-12 19 05

Rikard Carström

Brandteknik
Mobil: 0766-12 19 07
E-post: rikard.carstrom@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Rikard Carström Brandteknik Mobil: 0766-12 19 07 E-post: rikard.carstrom@bestab.se


Emil Svaneland

Brandteknik
Mobil: 0766- 12 19 08
E-post: emil.svaneland@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Emil Svaneland Brandteknik Mobil: 0766- 12 19 08 E-post: emil.svaneland@bestab.se

Kevin Albrektsson

Larmteknik
Mobil: 0766-12 19 10
E-post: kevin.albrektsson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Kevin Albrektsson Larmteknik Mobil: 0766-12 19 10 E-post: kevin.albrektsson@bestab.se


Viktor Frostemark

Ritare
Mobil: 0766-12 19 11
E-post: viktor.frostemark@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Viktor Frostemark Ritare Mobil: 0766-12 19 11 E-post: viktor.frostemark@bestab.se

Mattias Hermansson

Larmteknik
Mobil: 0766-12 19 12
E-post: mattias.hermansson@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Mattias Hermansson Larmteknik Mobil: 0766-12 19 12 E-post: mattias.hermansson@bestab.se


Philip Lindblad

Larmteknik
Mobil: 0766-12 19 13
E-post: philip.lindblad@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Philip Lindblad Larmteknik Mobil: 0766-12 19 13 E-post: philip.lindblad@bestab.se

Fredrik Dentback

Larmteknik
Mobil: 0766-12 19 14
E-post: fredrik.dentback@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Fredrik Dentback Larmteknik Mobil: 0766-12 19 14 E-post: fredrik.dentback@bestab.se


Support

Har Ni en fråga så mejla oss gärna
Direktnr: 0451-705780
E-post: support@bestab.se

Läs mer

Kontakta mig


Support Har Ni en fråga så mejla oss gärna Direktnr: 0451-705780 E-post: support@bestab.se

Om mig

Ni är välkomna ett ställa alla typer av frågor rörande vår verksamhet så som Brandsäkerhet, El, Säkerhetsteknik, Data och Fiber. Vi ser fram mot att kunna hjälpa Er!